Десятирічний Іван Князєв покаже гостям Brain Ukraine 2021 неймовірні можливості людського мозку Десятирічний Іван Князєв покаже гостям Brain Ukraine 2021 неймовірні можливості людського мозку

Сумніваєтеся в тому, що ваш мозок спроможний виконувати складні обчислення? Думаєте, що неможливо в голові рахувати швидше, ніж на калькуляторі? 12 жовтня наймолодший учасник Brain Ukraine 2021 доведе, що ви помиляєтеся.

На конференції десятирічний учень Академії розвитку інтелекту SMARTUM Іван Князєв покаже, що навіть для дитини складні обчислення можуть бути лише простим веселим квестом.

Спеціально для гостей Brain Ukraine 2021 Іван продемонструє свої здібності ментального рахування в інтерактивному форматі. Він доведе, що потенціал і можливості людського мозку нескінченні, а ментальна арифметика – один із найефективніших способів підвищення продуктивності розуму. Вчитель школяра розповість відвідувачам про те, як Іван домігся таких результатів.

Хлопчик уже став «Бренд-амбасадор України» за версією Книги рекордів України. У категорії «Дитина з унікальними здібностями» він встановив п’ять національних рекордів. Окрім цього, Іван – триразовий чемпіон України і світу з ментальної арифметики.


Приєднуйтеся до Brain Ukraine 2021 та переконайтеся самі, що неймовірна продуктивність мозку в будь-якому віці – це реально.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату Brain Ukraine 2021,

щоб залишатися в курсі всіх новин конференції та першими дізнаватися думки експертів про поліпшення функцій мозку.

Перейти

Схожі новини
Анонси