Дієтологиня ТБ-проєктів «Зважені та щасливі» і «Все буде добре» Світлана Фус в інтерв’ю для Brain Ukraine 2021: про вплив їжі на настрій і шкідливі для мозку продукти Дієтологиня ТБ-проєктів «Зважені та щасливі» і «Все буде добре» Світлана Фус в інтерв’ю для Brain Ukraine 2021: про вплив їжі на настрій і шкідливі для мозку продукти

«Якщо ми повноцінно та різноманітно харчуємося, ми забезпечуємо організм усім: вітамінами групи В, магнієм, міддю, цинком. Тобто тим, що бере активну участь у рості, розподілі, розмноженні клітин. Нам, безумовно, потрібен комплекс продуктів. Одного такого продукту немає», – говорить засновниця Центру нормалізації ваги та співзасновниця компанії «ProПорція», експертка популярних проєктів на телеканалі СТБ Світлана Фус.

Напередодні Brain Ukraine 2021 провідна лікарка-дієтологиня України дала команді івенту інтерв’ю, де докладно розповіла про те, як харчування пов’язане з ментальним і психічним станом людини. Також вона пояснила, чому надмірна кількість насичених жирів і простих вуглеводів погано впливає на роботу мозку та серцево-судинну систему.

Хочете послухати рекомендації Світлани щодо харчування, яке допомагає розвитку когнітивних функцій? Тоді швидше вмикайте відео.


Приходьте 12 жовтня на Brain Ukraine 2021 та дізнайтеся, як підвищити продуктивність мозку, поліпшити самопочуття та якість життя завдяки правильному раціону.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату Brain Ukraine 2021,

щоб залишатися в курсі всіх новин конференції та першими дізнаватися думки експертів про поліпшення функцій мозку.

Перейти

Схожі новини
Анонси