Як ферулова кислота покращує пам’ять і здатність вчитися: доповідь кандидата біологічних наук Олега Лущака на Brain Ukraine 2021 Як ферулова кислота покращує пам’ять і здатність вчитися: доповідь кандидата біологічних наук Олега Лущака на Brain Ukraine 2021

Ферулова кислота давно викликає підвищену цікавість у дослідників. Цей потужний антиоксидант має протизапальну й антибактеріальну дію. Він відновлює та захищає клітинні мембрани, очищає організм від вільних радикалів.

Чи може речовина позитивно впливати на пам’ять і спроможність до отримання нових знань? 12 жовтня на Brain Ukraine 2021 розповість кандидат біологічних наук, вчений із понад 20-річним досвідом наукової роботи Олег Лущак.

Спікер представить доповідь на тему «Ефіри ферулової кислоти як молекули для поліпшення пам’яті та здатності навчатися».

Олег – доцент кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук ПНУ імені В. Стефаника. Вивчає молекулярні механізми, що регулюють тривалість життя та розвиток вік-залежних захворювань. Займається пошуком речовин, які можуть допомогти в збільшенні тривалості життя. Також досліджує порушення обміну речовин і можливості їхньої корекції.

Працював дослідником у Гейдельберзькому університеті, Інституті імунології та епігенетики Макса Планка, Інституті Бака з дослідження старіння. У 2020 році він отримав патент США на розроблення та вивчення молекул, які покращують розумові здібності.

Олег – член редакційної ради провідного журналу Frontiers in Physiology, який публікує дослідження у сфері фізіології живих систем. Входить до складу редколегії журналу Biogerontology. Він написав понад 90 публікацій і розділів монографій у популярних наукових виданнях. Входить до сотні найбільш цитованих вчених України згідно з бібліографічною базою даних Scopus.


Приходьте на Brain Ukraine 2021 та дізнайтеся, де міститься ферулова кислота та як її правильно використовувати, щоб прокачати пам’ять і підвищити концентрацію уваги.

Переглянути програму заходу >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату Brain Ukraine 2021,

щоб залишатися в курсі всіх новин конференції та першими дізнаватися думки експертів про поліпшення функцій мозку.

Перейти

Схожі новини
Анонси