Як робота мозку пов’язана з фізичною активністю? Розповість медичний психолог Дмитро Вакуленко на Brain Ukraine 2021 Як робота мозку пов’язана з фізичною активністю? Розповість медичний психолог Дмитро Вакуленко на Brain Ukraine 2021

Чому так важко опановувати нові знання в дорослому віці? Як підвищити продуктивність мозку та поліпшити наявні навички завдяки фізкультурі?

Про це 12 жовтня на Brain Ukraine 2021 розповість медичний психолог, член Асоціації нейропсихологів України Дмитро Вакуленко.

Спікер розкриє тему «Фізична активність і робота мозку: чому не варто нехтувати фізкультурою». Доповідь складатиметься з теоретичної та практичної частин.

У теоретичній частині фахівець розгляне такі тези:

  • особливості роботи мозку;

  • оптимізація та реструктуризація біологічних нейронних мереж, поліпшення їхньої функціональності;

  • що таке нейрогенез і нейропластичність, їхня роль в освоєнні нових знань і навичок.

У практичній частині виступу Дмитро покаже вправи, які поліпшують енергопостачання мозку, міжпівкульну взаємодію та роботу лобових структур, допомагаючи краще здійснювати самоорганізацію, розвивати швидкість оброблення інформації, нормалізувати періоди відходу до сну та пробудження.

Спікер поділиться особистою історією про те, як тренування допомогли йому поліпшити самопочуття при контузії, заїканні та тиках правого боку тіла.

Дмитро – нейропсихолог у Центрі корекційної та сімейної нейропсихології NBB. Співзасновник психологічного центру «Початок», а також психолог-методист у Briolight.

Спікер спеціалізується на питаннях тренування мозку. Проводить тренінги з розвитку соціально-комунікативних навичок.


Приєднуйтеся до Brain Ukraine 2021 – отримайте можливість освоїти найкращі практики для розвитку мозку та поліпшення когнітивних функцій.

Програма конференції >>>

Схожі новини
Анонси