На Brain Ukraine 2021 автор проєкту «БРЕЙНХАКЕР» Віктор Рубльов поділиться секретами підвищення продуктивності та прокачування пам’яті На Brain Ukraine 2021 автор проєкту «БРЕЙНХАКЕР» Віктор Рубльов поділиться секретами підвищення продуктивності та прокачування пам’яті

Як виконувати більше важливих справ без перевантаження та зайвого стресу? Як зберігати спокій і високу концентрацію в умовах мультизадачності? Приходьте 12 жовтня на Brain Ukraine 2021 й дізнайтеся про поліпшення когнітивних здібностей із доповіді Віктора Рубльова, засновника проєкту «БРЕЙНХАКЕР».

Спікер розкриє тему «Як поліпшити концентрацію та бути продуктивним під час постійних відволікань і багатозадачності?». А кожному покупцю квитків на конференцію Віктор подарує вільний доступ до двогодинного онлайн-практикуму «Брейнхакінг»!

У межах виступу експерт розповість про таке:

  • чому ми так любимо відволікатися;

  • мозок, нейротрансмітери й увага: у чому зв’язок;

  • багатозадачність – міф чи реальність;

  • різновиди уваги, планування та продуктивність.

Також він поділиться брейнхаками для поліпшення концентрації та підвищення продуктивності.

Віктор – тренер із розвитку можливостей мозку й особистої ефективності. Автор проєкту «БРЕЙНХАКЕР», який допомагає отримати знання про роботу мозку, освоїти техніки й інструменти, що дають змогу подвоїти продуктивність у всіх сферах життя, а також прискорити професійний розвиток і прокачати навички самонавчання.

Спікер працює директором із розвитку «Бізнес Радіо». Обіймає посаду продюсера радіошоу «МОТИВ». Він входить до трійки найкращих тренерів України. З 2014 року проводить консультації.


Приєднуйтесь до Brain Ukraine 2021 та розкрийте весь потенціал свого мозку!

Зареєструватися на івент >>>

Схожі новини
Анонси