На Brain Ukraine 2021 провідний біофізик і нейрофізіолог України Олег Кришталь розповість про складні механізми функціонування мозку На Brain Ukraine 2021 провідний біофізик і нейрофізіолог України Олег Кришталь розповість про складні механізми функціонування мозку

Усього через кілька тижнів, 12 жовтня, у Києві відбудеться конференція Brain Ukraine 2021, на якій найкращі українські експерти розкажуть про найбільш ефективні способи поліпшення пам’яті, підвищення продуктивності та продовження когнітивної молодості.

Щоб успішно застосовувати інноваційні методики для прокачування мозку, важливо знати базові принципи його роботи. З цим вам допоможе розібратися український біофізик і нейрофізіолог Олег Кришталь. Він виступить із доповіддю на тему «Я та мозок. Простими словами про складні механізми функціонування мозку».

Олег – доктор біологічних наук, професор. Академік Національної академії наук України. Лауреат Національної премії України імені Бориса Патона. Член Європейської академії.

У 1970 році почав працювати в Інституті фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України, де з 1982 року очолює відділ фізико-хімічної біології клітинних мембран.

Вчений – співавтор відкриття про явище виборчої провідності мембрани соми нервових клітин. Багато часу приділяє підготовці студентів, аспірантів і докторів. Посідає восьме місце за цитованістю з-поміж українських вчених.

Олег був запрошеним професором у таких університетах: Кюсю (Японія), Гарвардському, Пенсільванському (США), Комплутенсе (Іспанія).


Приєднуйтесь до Brain Ukraine 2021 та отримайте найважливіші знання про роботу мозку від провідного біофізика України.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату Brain Ukraine 2021,

щоб залишатися в курсі всіх новин конференції та першими дізнаватися думки експертів про поліпшення функцій мозку.

Перейти

Схожі новини
Анонси