Нейротехнології та їхній вплив на діяльність мозку: про що на Brain Ukraine 2021 розповість перший український вчений-нейропсихолог Богдан Ткач Нейротехнології та їхній вплив на діяльність мозку: про що на Brain Ukraine 2021 розповість перший український вчений-нейропсихолог Богдан Ткач

Поліпшити функції організму можна не тільки регулярними тренуваннями пам’яті, якісним харчуванням і фізичними навантаженнями. Завдяки науковим досягненням з’явилися технології, які допомагають прокачати когнітивні здібності.

12 жовтня на Brain Ukraine 2021 про сучасні нейротехнології, які створені для поліпшення діяльності мозку, розповість перший український вчений-нейропсихолог Богдан Ткач.

Богдан – засновник української наукової школи нейропсихології. Володар ступеня доктора психологічних наук. Автор понад 70 наукових робіт у сфері клінічної нейропсихології, девіантології, сексології та нейромаркетингу.

У 2006 році захистив першу в Україні кандидатську дисертацію у сфері нейропсихології, а у 2019-му став першим у країні доктором нейропсихології.

У минулому спікер обіймав посади старшого викладача на кафедрі психології Гуманітарного інституту НАУ та старшого наукового співробітника лабораторії психології соціально дезадаптованих неповнолітніх Інституту психології ім. Г. Костюка НАПН України. Протягом останніх трьох років працює старшим науковим співробітником у лабораторії психології навчання ім. І. Синиці Інституту психології ім. Г. Костюка НАПН України.

У 2005 році вчений виявив та описав синдром порушення зв’язку між лівою префронтальною корою та стовбуром мозку. Відкрив дихотомію когнітивного стилю ухвалення рішень у невизначених ситуаціях із вільним вибором.


Приєднуйтеся до Brain Ukraine 2021 – отримайте можливість поставити запитання видатному експерту нейропсихології та дізнатися про сучасні способи хакнути свій мозок.

Програма заходу >>>

Схожі новини
Анонси