Про найкращі способи захисту від стресу: доповідь із рекомендаціями від керівниці нейропсихологічного центру PSYMED Марини Гуменюк Про найкращі способи захисту від стресу: доповідь із рекомендаціями від керівниці нейропсихологічного центру PSYMED Марини Гуменюк

У житті кожної людини відбуваються ситуації, які можуть стати причиною розвитку стресу. Стан психологічного та фізичного напруження може погано впливати на здоров’я, працездатність і навіть призводити до серйозних захворювань. Щоб не стикатися з негативними наслідками стресу, важливо навчитися вчасно його позбуватися, а ще краще – запобігати його появі.

Як це зробити? 12 жовтня розповість глава нейропсихологічного центру PSYMED Марина Гуменюк, яка стане спікеркою конференції Brain Ukraine 2021.

Експертка виступить із доповіддю на тему «Природа стресу. Як не дати змоги неприємностям негативно впливати на ухвалення рішень».

Основні тези виступу:

  • як змінюється наша поведінка під час стресу;

  • приємні та неприємні події: чому вони можуть стати причиною розвитку стресу;

  • вивчена безпорадність: що потрібно знати про цей стан;

  • як навчитися долати стрес;

  • ефективні методики, що допомагають захиститися від стресу. Практичні рекомендації від експерта.

Марина – клінічна психологиня, нейропсихологиня та когнітивно-поведінкова психотерапевтка. Входить до асоціації психотерапевтів України. З 2017 року керує нейропсихологічним центром PSYMED.

Є авторкою науково-популярних статей із психології, співавторкою та викладачкою навчального курсу з «Клінічної нейропсихології». Працює психологинею в талант-шоу «Голос країни», «Голос. Діти» та інших проєктах на українському телебаченні.

Також веде навчальні семінари для підлітків і батьків. Практичною діяльністю займається вже понад 20 років, педагогічною – 12 років. Викладала в НМУ ім. О. О. Богомольця та КІСПП.


Приходьте на Brain Ukraine 2021 та підвищте свою стресостійкість завдяки ефективним тренуванням.

Придбати квиток на захід >>>

Схожі новини
Анонси