Про нейропластичність під час зцілення мозку на Brain Ukraine 2021 розповість нейропсихолог Дмитро Гарюшкін Про нейропластичність під час зцілення мозку на Brain Ukraine 2021 розповість нейропсихолог Дмитро Гарюшкін

Наскільки наш мозок вміє зцілюватися? І яку роль у цьому процесі відіграє нейропластичність?

Дізнайтеся про це 12 жовтня на Brain Ukraine 2021. На конференції нейропсихолог, клінічний психолог Дмитро Гарюшкін виступить із доповіддю про специфіку використання нейропластичності в зціленні мозку.

Дмитро керує громадською організацією «Асоціація нейропсихологів України», очолює центр корекційної та сімейної нейропсихології Neuro Brain Boost (NBB).

У минулому спікер обіймав посаду завідувача лабораторії психофізіології в Українському науково-дослідному інституті медицини транспорту.

Зараз Дмитро працює в одеському медичному центрі «Експерт Хелс», який спеціалізується на діагностиці, а також лікуванні неврологічних та інших захворювань. Займається професійною практикою у сферах нейродіагностики та психотерапії.


Приєднуйтеся до Brain Ukraine 2021 – дізнайтеся про силу нейропластичності й освойте найкращі практики для розвитку мозку.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату Brain Ukraine 2021,

щоб залишатися в курсі всіх новин конференції та першими дізнаватися думки експертів про поліпшення функцій мозку.

Перейти

Схожі новини
Анонси