Про важливість прояву емоцій на конференції Brain Ukraine 2021 розповість психолог і керівник Школи емоційного моделювання Володимир Миколенко Про важливість прояву емоцій на конференції Brain Ukraine 2021 розповість психолог і керівник Школи емоційного моделювання Володимир Миколенко

Емоції супроводжують людину протягом усього його життя. Через них ми реагуємо на різні події, дії та обставини. Уміння розпізнавати емоційні реакції та керувати ними – це чудова навичка, яка допомагає зберігати ментальне здоров’я та залишатися продуктивним.

Що ж таке емоційний інтелект? Як його розвиток впливає на успішність людини та досягнення поставлених завдань? Як екологічно проявляти та проживати емоції?

Про це ви дізнаєтесь на Brain Ukraine 2021 від психолога, сімейного психотерапевта, керівника Школи емоційного моделювання Володимира Миколенка. Конференція відбудеться 12 жовтня в Києві.

Спікер виступить із доповіддю на тему «Чому важливо виявляти емоції? Як еволюція мозку пов’язана з емоціями».

Володимир – тренер-супервізор з емоційного моделювання. Очолює київську філію Української спілки психотерапевтів, яка сприяє розвитку сучасної психотерапії. Є автором навчальної програми, теорії та практики емоційного моделювання.

Спікер уже понад 13 років керує психологічним центром HOMO PSYCHOLOGICUS, який працює у Києві. З 2014 року він бере участь у реалізації довгострокових проєктів із групової та корпоративної психотерапії.


Приєднуйтеся до Brain Ukraine 2021 вже сьогодні! Тільки тут ви зможете отримати практичні поради з розвитку інтелекту та поліпшення когнітивних здібностей.

Зареєструватися на захід >>>

Схожі новини
Анонси