Пам’ять на всі 100: про що на Brain Ukraine 2021 розповість сертифікована тренерка Олена Калачикова Пам’ять на всі 100: про що на Brain Ukraine 2021 розповість сертифікована тренерка Олена Калачикова

Як працює наша пам’ять? Як і навіщо активізувати мозок? У який спосіб можна полегшити запам’ятовування потрібної інформації та збільшити обсяг пам’яті?

Про це ви зможете дізнатися 12 жовтня на Brain Ukraine 2021. На конференції сертифікована тренерка, інструкторка з ейдетики, мнемотехніки та швидкочитання Олена Калачикова виступить із доповіддю «Пам’ять на всі 100%. Як продовжувати вчитися та досягати результатів і в 70 років?».

Спікерка розповість про те, що таке мнемотехніка, а також дасть практичні рекомендації щодо розвитку пам’яті.

Олена – методистка Української школи ейдетики, учасниця чемпіонату України зі спортивного запам’ятовування, експертка радіо- і телепрограм із питань запам’ятовування.

Професійний стаж експертки – 21 рік і понад 20 тисяч годин практики. Провела понад 100 майстер-класів і виступів. Має понад 10 тисяч учнів і послідовників у Латвії, Естонії, Білорусі, Казахстані, Грузії, Азербайджані, Польщі, Італії, США, ОАЕ, Канаді, Китаї та інших країнах.


Приходьте на Brain Ukraine 2021 й дізнайтеся про методи та практики розвитку пам’яті від однієї з провідних фахівчинь країни.

Придбати квиток >>>

Схожі новини
Анонси