Спонсор бейджів Brain Ukraine 2021 – фармацевтична компанія Vorwarts Pharma Спонсор бейджів Brain Ukraine 2021 – фармацевтична компанія Vorwarts Pharma

12 жовтня в Києві відбудеться конференція про можливості людського мозку – Brain Ukraine 2021. Спонсором бейджів на заході стане європейська фармацевтична компанія Vorwarts Pharma.

Vorwarts Pharma представляє на ринку України унікальні дієтичні добавки та рецептурні лікарські препарати. Зараз у компанії налічується понад 40 продуктів іноземного та вітчизняного виробництва.

Для підтримання здоров’я нервової системи та нормалізації обмінних процесів у тканинах головного мозку клієнти Vorwarts Pharma вибирають нейропротектор «Когнітіум». Він допомагає поліпшити пам’ять, увагу, здібності до навчання та аналізу інформації, підвищити стійкість до стресу, знизити дратівливість, захистити нервові клітини від ушкоджень.

Окрім цього, компанія здійснює широкий спектр бізнес-активностей у фармацевтичному секторі: випуск продукції, дистрибуція тощо.

Vorwarts Pharma дорожить своєю репутацією, яка створена протягом багатьох років роботи. Якість її продукції та високий рівень клієнтоорієнтованості підтверджуються почесними нагородами. У 2016 році одна з дієтичних добавок компанії була номінована в голд-категорії лідерства за якістю та споживчою цінністю. У 2019 році на з’їзді фармацевтів України Vorwarts Pharma отримала почесну нагороду в номінації «Партнерство – стратегія успіху». У 2020 році компанія зайняла друге місце серед 20 маркетингових організацій із продажу дієтичних добавок.


Приєднуйтесь до Brain Ukraine 2021 – дізнайтеся про те, як поліпшити когнітивні функції та зробити роботу мозку максимально ефективною.

Повна програма заходу >>>

Схожі новини
Анонси