Теорії про розум та емоції: про що йтиметься в доповіді коуча Юлії Копнінської-Петриченко на Brain Ukraine 2021 Теорії про розум та емоції: про що йтиметься в доповіді коуча Юлії Копнінської-Петриченко на Brain Ukraine 2021

Чи має людина один «загальний» інтелект? Чи мова йде про низку розумових здібностей? У 1983 році психолог Говард Ґарднер запропонував теорію, згідно з якою існує широкий спектр когнітивних здібностей.

12 жовтня на конференції Brain Ukraine 2021 це твердження у своєму виступі розгляне тренерка з емоційного та соціального інтелекту Юлія Копнінська-Петриченко. Вона розкриє тему «Сучасний мозок множинного інтелекту: сім теорій про розум та емоції».

У своєму виступі Юлія розгляне вербальний, логіко-математичний, візуальний, кінестетичний, міжособистісний, внутрішньоособистісний, музичний, натуралістичний та екзистенціальний різновиди інтелекту.

Окрім цього, експертка розбере ще шість різних думок: теорію триєдиного мозку Пола Макліна, концепцію моделі емоційного інтелекту Меєра – Селовея – Карузо, теорію емоцій Келлермана – Плутчика, теорію базових емоцій Екмана, концепцію підходу ненасильницького спілкування Розенберга й концепцію «Гормони щастя» Лоретти Бройнінг.

Юлія розгляне ідеї фахівців у контексті поліпшення якості життя в сучасному світі багатогранних концепцій.


Приєднуйтеся до Brain Ukraine 2021 та отримайте нові знання про будову своїх емоцій та інтелекту.

Програма заходу >>>

Схожі новини
Анонси