«Ви можете використовувати “Когнітіум” для підтримки продуктивності в демісезон» – product manager фармкомпанії Vorwarts Pharma Наталія Іванова «Ви можете використовувати “Когнітіум” для підтримки продуктивності в демісезон» – product manager фармкомпанії Vorwarts Pharma Наталія Іванова

Для збереження працездатності мозку та поліпшення його функцій лікарі призначають нейропротектори. Один із таких препаратів на український ринок постачає європейська фармацевтична компанія Vorwarts Pharma. Вона стане спонсором бейджів Brain Ukraine 2021, яка відбудеться 12 жовтня в Києві.

Напередодні конференції product manager Vorwarts Pharma Наталія Іванова дала ексклюзивне інтерв’ю команді івенту. Експертка розповіла про препарат «Когнітіум», який дає змогу підтримувати стан нервової системи та нормалізує обмінні процеси в тканинах мозку. Вона поділилася, як нейропротектор допомагає побороти осінню хандру та поліпшити когнітивні функції після перенесення COVID-19.

Інтерв’юер: Brain Ukraine (BU)

Респондент: Наталія Іванова (Н. І.)

BU: Чим займається компанія Vorwarts Pharma? Які продукти вона представляє на українському ринку?

Н. І.: Здійснює широкий спектр послуг у сфері фармацевтичного бізнесу:

  • аналізує тренди фармацевтичного ринку;

  • виводить на ринок нові продукти;

  • розробляє стратегії просування продуктів на ринку.

Продукти Vorwarts Pharma представлені як лікарськими засобами, так і БАДами. З-поміж них найбільш відомі «Бетаргін», «Гіалера», «Мамалак», «Бівел», «Аксотроф», «Когнітіум».

Бренди компанії виготовляють на GMP-сертифікованих заводах Європи, України й інших країн.

BU: Щодо препарату «Когнітіум», чим він відрізняється від інших засобів, які підтримують роботу нервової системи?

Н. І.: Когнітіум-N-ацетил L-аспарагінова кислота (175 мг) – це амінокислота, яка в нормі присутня в тканинах мозку людини. Кількість її може варіюватися з віком і залежати від ступеня розумового навантаження людини.

«Когнітіум» заповнює витрачені запаси аспарагінової кислоти в організмі, сприяючи поліпшенню пам’яті, уваги, зосередження і є профілактикою фізіологічного старіння мозку.

BU: Яку користь дає препарат школярам, абітурієнтам та студентам під час сильних розумових навантажень? Чи не спричиняє звикання?

Н. І.: Під час сильних розумових навантажень допомагає зосередитися та не впадати в паніку, яка частіше відбувається в школярів, абітурієнтів і студентів через сильне переживання.

Препарат не спричиняє ні звикання, ні синдрому відміни, і це є його основною перевагою перед усіма іншими продуктами.

BU: Чи наявні протипоказання до застосування «Когнітіуму»?

Н. І.: Індивідуальна непереносність аспарагінової кислоти може бути протипоказанням до використання «Когнітіуму».

BU: Кажуть, що після перенесення COVID-19 порушуються когнітивні функції. Що потрібно робити, щоб відновити їх?

Н. І.: Так, правильно, зараз проблема втрати когнітивних функцій після перенесеного COVID-19 настільки глобальна, що вчені всього світу розробляють безліч різних заходів у вигляді тестувань, тренувань і різних нових продуктів для відновлення когнітивних функцій.

«Когнітіум» – це єдиний фізіологічний нейропротектор в Україні, який сприяє профілактиці втрати когнітивних функцій під час захворювання та допомагає відновити їх після перенесеного захворювання.

BU: Дайте кілька порад, як підтримувати високу продуктивність у демісезон?

Н. І.: Ви можете використовувати «Когнітіум» для підтримки продуктивності в демісезон.

BU: Як офісному співробітникові боротися з осінньою хандрою?

Н. І.: Щоб боротися з осінньою хандрою, необхідно більше часу приділяти собі, бувати частіше на свіжому повітрі і, звісно, використовувати фізичне навантаження. Для підняття настрою та стабілізації нервової системи ви також можете використовувати «Когнітіум».

BU: Vorwarts Pharma стане спонсором бейджів Brain Ukraine, а представник компанії, Людмила Турова, стане спікеркою конференції. Про що йтиметься в її доповіді?

Н. І.: На конференції відома генетикиня, нутриціологиня, дієтологиня, лікарка вищої категорії Людмила Турова розповість про генетичну природу здібностей мозку людини, а також можливості впливу на розвиток і підтримку цих здібностей.

Важливо. Перед прийманням препарату обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.


Розкрийте можливості свого мозку на максимум разом із Brain Ukraine 2021! Приходьте на конференцію та дізнайтеся від провідних експертів, як стати розумнішими, продуктивнішими й ефективнішими.

До зустрічі на конференції 12 жовтня!

Придбати квиток >>>

 

Приєднуйтесь до Telegram-чату Brain Ukraine 2021,

щоб залишатися в курсі всіх новин конференції та першими дізнаватися думки експертів про поліпшення функцій мозку.

Перейти

Схожі новини
Анонси